Nie wybrano produktów.
en
Zastosowania
nasze możliwości
Nasze produkty
aktualna oferta
Multimedia
zobacz nas
Historia firmy
od roku 1826
Gdzie jesteśmy?
sprawdź na mapie

O firmie

Historia firmy Brokelmann

BROKELMANN sp. z o.o.
producent wyposażenia ze stali nierdzewnej
dla przemysłu mięsnego i spożywczego
Firma Brokelmann, to producent specjalistycznych maszyn ze stali nierdzewnej, które ułatwiają proces produkcyjny głównie w zakładach przetwórstwa mięsnego i w całym przemyśle spożywczym.
Obecnie jesteśmy jedną z bardziej uznanych i największych firm w Europie a także na świecie, specjalizujących się w produkcji wyposażenia ze stali nierdzewnej.
Firma Brokelmann powstała w 1826 r. a produkcja w Polsce opiera się na 25 letnim doświadczeniu i wyspecjalizowanym zespole ludzi. Wszechstronna wiedza naszej wykwalifikowanej kadry inżynierskiej pozwala na optymalne zastosowanie kompleksowych rozwiązań technicznych w całym zakresie produkowanych przez naszą fabrykę maszyn i urządzeń. Nowoczesny park maszynowy oraz dbałość o szczegóły gwarantuje rzetelność wykonana oraz wysoką jakość naszych produktów.
Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do zakładów przetwórstwa mięsnego i spożywczego. Dzięki rozwiniętej szerokiej sieci partnerów handlowych, trafiamy na rynki całego świata. Nasz wszechstronnie przygotowany dział handlowy z powodzeniem doradzi i zaoferuje kompleksowe wsparcie każdemu klientowi.
Do flagowych produktów spółki Brokelmann należą obok szerokiej gamy wózków do farszu wraz z osprzętem, jak system regałów czy waga; urządzenia tworzące system higieny rąk i obuwia a także szeroka gama elektrycznych kotłów warzelnych. Na szczególną uwagę zasługuje system regałów do wózków farszowych, który znacząco zwiększa powierzchnię użytkową podłoża oraz wolnostojąca waga wózków farszowych 200 l.
Nasz zespół pracowników, poprzez ciągle samodoskonalenie, stara się w maksymalnym zakresie odpowiadać na potrzeby klientów i stale podnosić ich poziom zadowolenia.

Więcej informacji o Nas można znaleźć w zakładce "O firmie", prezentacja o firmie dostępna jest w zakładce "Multimedia".

Zapoznaj się z naszą ofertą,
zobacz jakie produkty mają najczęściej
zastosowanie w Twojej branży,
sprawdź co
aktualnie się u nas dzieje,
a w razie jakichkolwiek pytań –
skontaktuj się z nami!
 
 
Brokelmann  Sp. z o.o.
ul. Stawna 6, 56-300 Milicz
tel. 71 38 42 584 | fax 71 73 36 584
e-mail: brokelmann@brokelmann.pl
Projekt i wykonanie:
teamsolution